Yaşam

Dilan-Engin Polat çifti ‘Aile’ dizisinde gündemde: ‘Bu aralar moda!’

Show TV’de yayınlanan ‘Aile’ dizisi, her zaman gündemde olan Polat çiftine yaptığı göndermeyle sosyal medyada gündem oldu. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı dizinin son bölümünde Tatlıtuğ’un canlandırdığı ‘Aslan’ karakterinin “Altın, pırlanta, yakut, zümrüt, pırlanta; bunları alın, üzerlerinde KDV yok, POS’u mail-order’dan aldıktan sonra, ah, bu çok kötü, iyi iş. Bu aralar moda. Tamam ama bak, seni sosyal medya hesaplarından takip ediyorum, bunu neden yaptığını anlamıyorum. Yapma. Paranızı insanlara ifşa edin, sahip olan var, olmayan var; Aç olan var, teşhir edilen var. “Güzel videolar koyun, göz yaşartıcı videolar koyun” yazan kısım Sonradan başınız belaya girmesin diye” sözü kısa sürede sosyal medyada 100 binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Bölümün alıntılanan ve viral olan bölümünde ‘Aslan’ sözlerini tamamladığı görüldü. ‘ ifadesi de yorumlarda “Yarın veya öbür gün baskına uğrayacaksınız, yanıma gelip ağlamayın” vurgusu da yapıldı.

DİLAN POLAT’TAN CEVAP: AYIP, AYIP

Dilan Polat, bu sahnenin “tvgundemi” hesabı tarafından Instagram’da paylaşılmasının ardından hemen yanıt verdi.

Polat, paylaşımının altına, “Yazık, çok yazık. Hayatımızda olmayan şeylerle suçlanıp dizi çekiliyor. Allah dilediğini yapsın.”

Salı akşamları ekrana gelen dizinin senaryosunu Hakan Bonomo yazıyor, yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta yapıyor. Dizide ‘Aslan’ rolünde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Devin’ rolünde ise Serenay Sarıkaya yer alıyor. Varlıklı bir aile olan Soykan ailesinin reisi olan Aslan’ın, aynı yerden yaralanan psikolog Devin ile tanışmasıyla aile içinde değişen istikrar ve gelişen olaylar konu olur.

akhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu