Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan işyerlerini ziyaret ederek esnaflara iyi ve bereketli işler temennisinde bulundu.

Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Yeni Sanayi Sitesi 13. Ek Blok’ta bulunan işyerlerini ziyaret etti. Sanayi esnafları ile sohbet ederek talep ve tekliflerini dinleyen Savran, esnafların belediye hizmetlerine ait sorularını yanıtlandırdı.

Göreve geldiği birinci günden beri esnaf ziyaretlerine büyük kıymet verdiğini ve her ay sanayi sitesinin farklı bir bölgesinde işyeri ziyaretlerinde bulunduğunu kaydeden Savran, “Nevşehir Belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımlarda istişareye büyük değer vermekteyiz. Gerek esnaflarımız gerekse de meslek örgütlerimiz ve STK temsilcileriyle her vakit istişare halindeyiz. Esnaflarımızın bize iletmiş olduğu talep ve zahmetleri ortak akıl ile çözmenin çabası içerisinde olacağız. Esnaflarımızın her daim yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ağır ve ağır iş tempolarına karşın bizleri güler yüzle ve sıcak bir biçimde karşılayan esnaflarımıza bu davranışlarından ötürü da teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu